• Müşteri Hizmetleri: 0 212 532 0 571
  • Whatsapp: 0 555 888 0 571
Menu icon

Ramazan Umre Ziyareti Fiyatları

Kutsal topraklarını ziyaret için Ramazan ayını tercih edenlerin bu seçimlerinin arkasında iki temel sebep bulunuyor. Bunlardan ilki Ramazan umresinin Peygamber Efendimizin (sav) hadislerinde hacca denk tutulması, ikincisi ise Ramazan ikliminin kutsal topraklarda daha yoğun bir şekilde hissedilmesi. Firmamız tarafından yılın değişik dönemlerinde düzenlenen umre turlarından Ramazan ayı için olanı tercih ediyor ve umre ziyareti fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız web adresimiz üzerinden canlı destek alabilir ya da iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Ramazan Umre Ziyareti Fiyatları ve Tur Tercihi

Ramazan umre ziyareti fiyatları umrenin yapıldığı süre ve tur tercihine bağlı olarak değişiyor. Kutsal topraklarda kalabileceğiniz süreyi ayarlayarak kısa ya da uzun turlardan birini tercih edebilirsiniz. Fiyatı etkileyen unsurlardan biri de tur paketinin hangi otelleri içerdiği. Bu noktada kutsal mekanlara hemen ulaşabileceğiniz otellerden başlayarak sırasıyla bir süre yürüyerek ya da servis kullanarak gidebileceğiniz otellere doğru fiyatlar azalıyor. Otelde bir odayı yalnızca kendiniz kullanmak istediğiniz takdirde ödemeniz gereken fiyatlar ile aynı odayı bir yakınınız ya da umre ziyaretine katılan bir başka kişi ile paylaşmanız halinde ödemeniz gereken bedel aynı olmuyor.

Ramazan Umre Ziyareti Fiyatları ve Rezervasyon

Ramazan umresi için belirli bir süre önce rezervasyon yapmanız halinde daha uygun umre ziyareti fiyatları üzerinden ziyaretinizi gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz. Kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleşen bu turlar için önceden rezervasyon yaptırmak ekonomik katkısının yanında tur seçenekleri bakımından da daha fazla alternatif değerlendirmenize olanak veriyor. Zira bu dönemde taleplerin yoğun olması sebebiyle tur programları erkenden dolduğundan istediğiniz zaman diliminde ziyaretinizi gerçekleştirebilmek için önceden gerekli ayarlamaların yapılmış olması gerekiyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için web adresimizi kullanabilirsiniz.

SAYFALAR

Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Umre,Hac,Kudüs

Her hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılamaz.
© 2016 www.erenerturizm.com.tr
sosyal medya sosyal medya sosyal medya sosyal medya